Találatok száma: 96

Oldalak: 1 2 3 4
  1. Labdarúgás, Pest vármegyei Kupa: elődöntős és Magyar Kupa főtáblás a Gödöllő!
    2024-03-20 18:34:10
    Sipeki István címvédő együttese a sírból hozta vissza a dunavarsányi ütközetet, majd büntetőpárbajban 6-5 arányban nyert
  2. Ki nyeri a 2023/2024-es Magyar Kupát?
    2024-03-15 17:30:09
    A Kisvárda és a Kecskemét talán nem elég stabil a sikerhez, valószínű, hogy a Paks és a Ferencváros között dől el a díszes trófea sorsa
  3. Cselgáncs: a gödöllői klub lett a Diák B korcsoport Magyar Kupa győztese
    2024-03-10 08:56:30
    Mórahalmon jeleskedtek március második szombatján Futó Gábor és Szádvári Zoltán utánpótláskorú tanítványai
  4. Röplabda Magyar Kupa: gödöllői sikerével a Vasas jutott az elődöntőbe
    2023-12-19 19:39:08
    Szalay Attila csapata főként a második játszmában került közel az Extraligát veretlenül vezető fővárosi piros-kékekhez
  5. Röplabda Magyar Kupa: hat év után újra negyeddöntős a gödöllői csapat!
    2023-11-14 21:17:56
    Szalay Attila együttesére nem kisebb rivális, mint a bajnok és kupagyőztes Vasas Óbuda alakulata vár a legjobb nyolc között
  6. Röplabda Magyar Kupa: ígéretes gödöllői lépés a negyeddöntős tagságért
    2023-11-01 18:18:59
    Szalay Attila együttese három szettben múlta felül az MTK Budapest társulatát és bizakodva várhatja a november 14-i visszavágót
  7. Röplabda Magyar Kupa: az MTK Budapest ellen rivalizál a gödöllői hatos a nyolcaddöntőben
    2023-09-22 10:58:58
    Oda-visszavágó alapon dől majd el, hogy melyik csapat lesz a bajnok és kupagyőztes Vasas Óbuda ellenfele a negyeddöntőben
  8. Labdarúgás MOL Magyar Kupa: hosszabbításban búcsúzott a díszes serlegért folyó küzdelemtől a Gödöllő
    2023-09-16 18:02:55
    Molnár Zoltán együttesének tagjai nem vallottak szégyent az NB III-as Dunaföldvár elleni kiélezett mérkőzésen
  9. Labdarúgás: a gödöllői Koziorowski duplájára csak egyszer volt válasza a Veresegyháznak
    2023-09-02 19:18:53
    Molnár Zoltán együttese továbbra is őrzi veretlenségét a 2023/2024-es idényben, a Pest vármegyei I. osztályban és a MOL Magyar kupában egyaránt
  10. Labdarúgás MOL Magyar Kupa: akár „nagy halat” is fogadhat a gödöllői tizenegy a 3. fordulóban
    2023-08-27 18:55:45
    Molnár Zoltán együttese már a legjobb 64 csapat között van, miután magabiztosan nyert a Hidasnémeti otthonában
  11. Labdarúgás MOL Magyar Kupa: Jászfényszarun lépett tovább a gödöllői tizenegy
    2023-08-05 18:50:56
    Molnár Zoltán együttese már a legjobb 98 csapat között van, és várhatja következő ellenfelét az augusztus végén esedékes fordulóban
  12. Labdarúgás Pest Vármegyei Kupa: Mertse Ábel mesterhármasával elődöntős a gödöllői legénység
    2023-03-29 18:51:33
    Szentendrei győzelmével Győri Zoltán csapata bebiztosította indulását a Magyar Kupa 2023/2024-es idényének országos főtábláján
  13. Röplabda Magyar Kupa: a gödöllői hatos nélkül rendezik meg a negyeddöntő párharcait
    2022-11-01 02:23:19
    Szalay Attila együttese a monori 3-0 arányú vereség után Miskolcon szettet tudott nyerni esélyesebb riválisa ellen
  14. Röplabda Magyar Kupa: aranyszettes meccset kell nyernie a gödöllői csapatnak, hogy továbbjusson
    2022-10-27 02:23:46
    Három játszmában szenvedett vereséget Szalay Attila együttese pályaválasztóként a Diósgyőri VTK ellen a nyolcaddöntő első meccsén
  15. Röplabda Magyar Kupa: a Diósgyőri VTK ellen rivalizál a gödöllői hatos a legjobb 16 között
    2022-09-20 18:08:06
    Oda-visszavágó alapon dől majd el, hogy melyik csapat az extraligás Békéscsaba ellenfele a negyeddöntőben
  16. Magyar Kupa: kétszer is gáláns volt, mégsem lehet főtáblás a gödöllői focicsapat
    2022-05-04 18:24:36
    Városunk együttese egyetlen mérkőzésre volt attól, hogy bejusson az ország legjobb 128 kupacsapata közé, az ellenfél vezetése azonban nem engedett a kérésnek
  17. Cselgáncs: gödöllői érmek a Magyar Kupákon
    2022-03-28 17:18:24
    A helyi klub fiatal versenyzői közül hárman állhattak dobogóra a Diák A és a serdülő korosztály számára rendezett viadalokon
  18. Röplabda Magyar Kupa: kettős vereséggel búcsúzott a gödöllői hatos
    2021-12-04 19:02:24
    Szalay Attila együttesének tagjai nem lógathatják az orrukat, hiszen helytálltak az Extraliga veretlen listavezetője ellen
  19. Röplabda Magyar Kupa: beigazolódott a papírforma, nyert a Gödöllő ellen a Békéscsaba
    2021-11-09 21:19:57
    Szalay Attila együttesének voltak kifejezetten elismerésre okot adó periódusai a nyolcaddöntő első mérkőzésén. A visszavágó december 4-én lesz a Viharsarokban
  20. Röplabda Magyar Kupa: nyolcaddöntős a gödöllői csapat
    2021-10-14 19:11:26
    Szalay Attila női együttese az NB II-es Veszprém otthonában harcolta ki a továbbjutást. A folytatásban a Békéscsaba következik
  21. Röplabda Magyar Kupa: az NB II-es Veszprém ellen kezdenek a gödöllői lányok
    2021-09-07 11:26:42
    Egy mérkőzésen dől majd el, hogy melyik csapat lesz az idei döntős Békéscsaba ellenfele a nyolcaddöntőben
  22. Labdarúgás: ötöt vágott a Maglódnak a gödöllői tizenegy
    2021-09-04 18:54:15
    A következő hét közepén beszáll a Magyar Kupába városunk együttese, amely Csömörön küzd majd a továbbjutásért
  23. Győrben sem maradtak érmek nélkül a fiatal gödöllői dzsúdósok
    2021-05-24 10:18:08
    Két arany-, valamint egy ezüst- és két bronzérem volt a termés a Rába-parti városban megrendezett Magyar Kupán
  24. Két nap alatt véget ért a Magyar Kupa kaland a gödöllői hatos számára
    2020-09-27 12:48:24
    Városunk röplabdásai az oda-visszavágós párharc során két szettben is rápirítottak a jobb erőkből álló Békéscsabára
  25. Magyar Kupa: a Békéscsaba ellen kezd a gödöllői a röplabda-csapat
    2020-08-13 10:46:11
    Október végéig, oda-visszavágó alapon kell lejátszani a meccseket. A párharc továbbjutója a legjobb nyolc közé kerül
  26. Magyar Kupa: nélkülöznie kell a legjobb nyolc mezőnyének a gödöllői röplabda-csapatot
    2019-10-29 19:14:04
    Az első mérkőzésen 30, a budaörsi visszavágón 50 pontot engedélyezett az MTK városunk fiatal együttesének
  27. Röplabda Magyar Kupa: simán nyert az extraligás MTK Gödöllőn
    2019-10-22 20:10:32
    Szabados István együttese inkább a tapasztalatszerzést célozhatta meg a nyolcaddöntő első meccsén, mintsem a versenyben maradást
  28. Röplabda Magyar Kupa: nyolcaddöntős a Gödöllő
    2019-10-05 18:30:54
    Az NB II-es Érd otthonában harcolta ki a továbbjutást Szabados István megfiatalított női csapata, amelyre az MTK vár a folytatásban
  29. Egy-két meglepetés elvárható a kaland idényében a fiatal gödöllői röplabda-csapattól
    2019-09-20 08:29:24
    A Magyar Kupába október 5-én, a bajnokságba egy héttel később kapcsolódik be Szabados István együttese
  30. Magyar Kupa Pest megyei ág: büntetőpárbaj okozta a gödöllői tizenegy vesztét
    2019-08-04 19:33:28
    A vecsésiek csak egyszer hibáztak a tizenegyesrúgásoknál, hazai oldalon viszont ketten is elrontották a lövést